Reklama na autobusach
Redakcja: Mariusz Ciechanowski
Dodany: 28.08.2014, wyświetleń: 4107
grafika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Oferowana przez nas forma reklamy jest szczególnym rodzajem promowania usług i produktów przez firmy chcące osiągnąć sukces na rynku poprzez skuteczny marketing. Od lat zyskuje uznanie wśród największych firm na rynku lokalnym i krajowym. Tendencja ta spowodowana jest następującymi zaletami:  • Szeroki obszar działania

    zapewnia mobilność której nie uzyskamy korzystając ze standardowych billboardów. Obecna struktura układu linii oraz nie przypisywanie autobusów do konkretnych tras, zapewnia obecność reklamy na całym obszarze miasta. 
  • Wysoka skuteczność

    atutem jest fakt iż oczekujący pasażerowie skupiają uwagę na podjeżdżającym autobusie co znacznie zwiększa skuteczność reklamy i powoduje, że oferta jest zapamiętywana przez potencjalnych klientów. 

  • Systematyczność

    cecha ta jest podstawową zasadą podczas przeprowadzania kampanii reklamowej. Ekspozycja na autobusie ukazująca się na ulicach codziennie przez cały rok w sposób aktywny realizuje swoje zadania promując państwa produkty podczas wykonywania przez nas usług przewozowych.

Wyszukiwarka
rozwiń
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Baner_www_Ebilet_black.png
menu »
Uslugi_baner_reklama.png
ban_praca.jpg
ban_bip.jpg
SKP_baner.png
Uslugi_baner_sz.jpg
PFP_2018_poziom_260px.jpg
ekojanosik_baner.png
image001.jpg
Gepard_Biznesu_2017_baner260px.jpg
Baner_2017.png
Blues_w_autobusie_baner_D.png