XXIII Inowrocławska Wystawa Gospodarcza
Redakcja: Mariusz Ciechanowski
Dodany: 17.05.2019
grafika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wkrótce Inowrocławska Wystawa Gospodarcza

 

 

Przypominamy, że 25 i 26 maja w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się Inowrocławska Wystawa Gospodarcza, na której zaprezentują się przedstawiciele różnych branż inowrocławskiego biznesu. Będzie również koncert gwiazdy wieczoru i atrakcje dla dzieci.

 

W hali przedstawiciele lokalnych firm będą prezentować swoje osiągnięcia oraz ofertę produktową i usługową. Przed halą swoje wyroby zaprezentują twórcy ludowi, rzemieślnicy, rękodzielnicy oraz producenci wyrobów regionalnych. W trakcie trwania wystawy będzie można obejrzeć występy artystyczne i pokazy tematyczne i wziąć udział w konkursie wiedzy o mieście.

 

Ponadto podczas wystawy, na jednym ze stoisk będzie można odebrać okazjonalny bilet MPK Inowrocław, który będzie uprawniał do darmowych przejazdów komunikacją miejską na wszystkich liniach, które mają przystanek przy hali widowiskowo-sportowej, w dniach trwania Wystawy Gospodarczej. Dodatkowo w niedzielę dzieci będą mogły bezpłatnie korzystać z dmuchańca, który stanie przed halą widowiskowo-sportową.

 

 

Wystawa dla odwiedzających będzie czynna w sobotę, w godzinach od 11 do 17, a w niedzielę od godz. 11 do 15.

 

 

Informujemy także, że w związku ze śmiercią wokalistki Tercetu Egzotycznego, w ostatnim dniu wystawy - 26 maja, o godz. 16, wystąpi inny, ale równie znany zespół - „2 plus 1". Usłyszymy przeboje takie jak „Chodź, pomaluj mój świat", „Czerwone słoneczko" czy „Windą do nieba". Na koncert grupy w klimatach popowo-rockowych wstęp będzie bezpłatny. Liczba miejsc, ze względów bezpieczeństwa, ograniczona.

 

 

 

Wyszukiwarka
rozwiń
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Baner_www_Ebilet_black.png
Zobacz koniecznie »