Zbiórka dla zwierząt
Redakcja: Mariusz Ciechanowski
Dodany: 13.12.2018
grafika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpoczynamy VI zbiórkę dla zwierząt


Klub KSM „Rondo", lokalne media, MPK Inowrocław, Carrefour i drukarnia Epsilon już szósty rok z rzędu łączą swoje siły, aby zebrać jak najwięcej darów dla bezdomnych zwierząt. Tegoroczna zbiórka potrwa do 11 stycznia.

 

Tradycyjnie zbieramy suchą karmę dla psów i kotów, karmę w puszkach, koce, kocyki, kojce, ręczniki, legowiska, miski, kuwety, żwirek, obroże parciane. Można przynosić też ocieplone budki dla kotów i budy dla psów (max. 80 cm szerokości) oraz wszystko inne, co może przydać się zwierzakom.

 

- W tym roku jeszcze przed ogłoszeniem zbiórki, dostaliśmy pierwsze dary na rzecz schroniska. To dla nas dobry znak - mieszkańcy Inowrocławia pamiętają o bezdomnych zwierzakach i o naszej corocznej akcji. Zainteresowanie zbiórką z roku na rok jest coraz większe. Wiąże się to nie tylko
z tym, że zbieramy więcej darów - zauważamy też rosnącą wrażliwość i świadomość wśród społeczeństwa
- mówi Małgorzata Herrmann-Amonowicz, koordynator akcji i kierownik Klubu KSM „Rondo".

 

Dary dla zwierząt można przynosić do Klubu KSM „Rondo" przy ul. Wojska Polskiego 5
w Inowrocławiu w godz. 11-19 w dni robocze, do 11 stycznia 2019 r.

 

Akcja oprócz bezpośredniego celu, jakim jest zbiórka żywności i różnych artykułów dla zwierząt
w schronisku, ma za zadanie zwrócenie uwagi na problem naszych "braci mniejszych". Powinniśmy mieć świadomość, że zwierzęta lądują w schronisku głównie za sprawą ludzkiej niefrasobliwości, głupoty, czy zwykłego braku serca. Głównie w okresie przedświątecznym trzeba pamiętać, że zwierzę to nie rzecz i nie powinniśmy kupować go na prezent. Należy głośno i dobitnie o tym mówić - zwierzęta przecież też czują i chcą być kochane.

 

Organizatorami zbiórki dla zwierząt są: Klub KSM „Rondo", portal ki24.info, Meloradio 98,1 FM, Radio RMF MAXXX 90,8 FM, portal inianie.pl, Tygodnik Powiatu i Gmin oraz portal inowroclaw.info.pl. Zbiórkę dla zwierzaków wspiera również Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, Carrefour a także drukarnia Epsilon.

 

Dziękujemy w imieniu wszystkich potrzebujących zwierzaków!

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka
rozwiń
m7xpL.png
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Baner_www_Ebilet_black.png
Zobacz koniecznie »