Dzień bez Samochodu
Redakcja: Mariusz Ciechanowski
Dodany: 20.09.2018
grafika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 września Dniem bez Samochodu!

 

 

Inowrocław tradycyjnie przyłącza się do europejskiej akcji Dzień bez Samochodu. W najbliższą sobotę, 22 września, każdy kto posiada auto, nie będzie musiał kupować i kasować biletu w komunikacji miejskiej.

 

 

Przypomnijmy, że z inicjatywy Prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy na mocy uchwały Rady Miejskiej Inowrocławia, od dwóch lat w ramach obchodów Europejskiego Dnia Bez Samochodu, posiadacze samochodów osobowych uprawnieni są do korzystania z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej wykonywanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne.

 

Warunkiem zwolnienia z opłat za bilety jest posiadanie i okazanie ważnego dowodu rejestracyjnego pojazdu, a w przypadku osoby, która nie jest wpisana w dowodzie rejestracyjnym, także dokumentu potwierdzającego prawo tej osoby do posiadania samochodu oraz posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość posiadacza samochodu.

 

- Zachęcam zmotoryzowanych mieszkańców do skorzystania z darmowych przejazdów naszą komunikacją. Wspólnie dbajmy o środowisko! - zachęca Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne już od początku tygodnia gości w swojej siedzibie grupy przedszkolaków, które oglądają autobusy hybrydowe i elektryczne, zwiedzają zaplecze zajezdni, myjnię i warsztaty autobusowe, właśnie na okoliczność Europejskiego Dnia Bez Samochodu.

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka
rozwiń
m7xpL.png
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Baner_www_Ebilet_black.png
Zobacz koniecznie »