Wyróżnienia dla MPK Inowrocław
Redakcja: Mariusz Ciechanowski
Dodany: 19.07.2019
grafika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Inowrocławiu to Brylant Polskiej Gospodarki, Efektywna Firma, Gepard Biznesu i Mocna Firma Godna Zaufania 2018


Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Inowrocławiu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2018, XI edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2018, XI edycji Konkursu Efektywna Firma 2018 oraz VI edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2018 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.


Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Inowrocławiu rozwija się bowiem dynamicznie (średnia z dynamik przychodów ze sprzedaży i zysku netto w latach 2015-2016 wyniosła w jej przypadku 82,7 proc.) i efektywnie (średni stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży w  latach 2015 i 2016 r. osiągnął poziom 5,4 proc). To przyniosło jej tytuły Gepard Biznesu 2018,  Efektywna Firma 2018 i Mocna Firma Godna Zaufania 2018.

 

Wartość rynkowa Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Inowrocławiu w marcu 2017 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 24 mln zł, co dało jej tytuł  Brylant Polskiej Gospodarki 2018.

Więcej o firmie pod adresem:  http://www.mpk.inowroclaw.pl/

 

 

Instytut Europejskiego Biznesu powstał 12 grudnia 2005 r. w Warszawie, zajmuje się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw oraz eksportu. Wydaje dzienniki internetowe EuropejskaFirma.pl, PolskieBrylanty.pl i GepardyBiznesu.pl. Organizuje Kongresy Nowoczesnej Gospodarki.

 

W ciągu 13 lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opiera głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne. Badania eksportu IEB prowadzi według informacji pozyskanych z Urzędów Celnych.

 

 

 

 

 

 

Kolejnym tegorocznym wyróżnieniem jest "Przedsiębiorstwo Przyszłości 2019", była to piąta edycja Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Wyróżnienia w konkursie otrzymują najbardziej innowacyjne i nowoczesne firmy w kraju a w tym roku do tego grona dołączyło Miejskie Przedsiębirostwo Komuniacyjne w Inowrocławiu.

Linki poniżej prowadzą do tegorocznej Gali Finałowej oraz do listy nagrodzonych przedsiębiostw.

 

GALA FINAŁOWA 2019

 

LISTA NAGRODZONYCH FIRM

 

 

 

 

 

 

Zostaliśmy także lauratami Złotej Setki Pomorza i Kujaw 2018, organizowanej przez Gazetę Pomorską.

 

 

 


 

Wyszukiwarka
rozwiń
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Baner_www_Ebilet_black.png
Zobacz koniecznie »