Piknik Rodzinny z VOLVO
Redakcja: Mariusz Ciechanowski
Dodany: 17.05.2019
grafika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piknik Rodzinny z VOLVO

 

 

            Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego spędzenia czasu podczas Pikniku Rodzinnego z VOLVO, który odbędzie się 2 czerwca br. na placu przy ul. Molla i Błażka. Początek imprezy o godz. 16.00, natomiast koncert gwiazdy wieczoru - Urszuli, zaplanowany jest na godz. 19.00.

 

            W tym dniu na rodziny czekać będą niepowtarzalne atrakcje. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji zaprezentuje zelektryfikowane autobusy marki VOLVO. Tego dnia odbędzie się również wystawa - „MPK wczoraj i dziś". Dla tych, którzy nie boją się wysokich lotów, przygotowaliśmy wyjątkową atrakcję - lot balonem na uwięzi. Dla milusińskich przewidziano mnóstwo atrakcji: dmuchańce, gigantyczne bańki mydlane, animacje z chustą, basen  z piłeczkami, warsztaty skręcania balonów, ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy oraz eurobungee. Całe rodziny będą mogły spędzić czas podczas wspólnej gry  w gigantyczne piłkarzyki oraz wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą ciekawe nagrody. Podczas pikniku nie zabraknie wspólnego grillowania, a dla milusińskich waty cukrowej i popcornu - bezpłatnie i bez limitu.  Będzie okazja także do zrobienia sobie zabawnych zdjęć całą rodziną w fotobudce.        Na placu, w trakcie pikniku będzie okazja do wspólnych zdjęć z inowrocławską maskotką Wiewiórinką oraz postaciami z bajek - Minionkiem oraz Myszką Minnie.

 

            - Cieszę się, że dzięki współpracy z firmą Volvo Polska, mieszkańcy nie tylko mogą korzystać na co dzień z nowoczesnego, ekologicznego transportu, ale również wspólnie bawić się podczas Pikniku Rodzinnego, na który razem z firmą Volvo Polska serdecznie zapraszamy. Jestem pewien, że ten dzień będzie okazją do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny, a atrakcje przygotowane na ten dzień zadowolą każdego - mówi prezydent Ryszard Brejza.

 

            - Jesteśmy dumni, że dzięki dostawom naszych autobusów Inowrocław jest pierwszym w Polsce miastem, którego tabor komunikacji miejskiej składa się wyłącznie z pojazdów nisko- i zeroemisyjnych, a mieszkańcy mogą jeździć nowoczesnymi i ekologicznymi autobusami. Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny, podczas którego będzie można dokładnie obejrzeć zelektryfikowane autobusy, a w konkursach wygrać gadżety Volvo, w tym modele autobusów, które kursują dziś w mieście - powiedział Marek Gawroński, Wiceprezes Volvo Polska ds. Relacji z Sektorem Publicznym.

 

            Od godz. 18.00 mieszkańcy będą mogli posłuchać inowrocławskiego zespołu DeLuzers. Główną atrakcją przygotowaną dla inowrocławian podczas Pikniku Rodzinnego z VOLVO będzie wyjątkowy koncert gwiazdy. Na scenie o godz. 19.00 wystąpi Urszula z takimi hitami jak „Konik na biegunach", „Dziś już wiem", „Rysa w szkle", czy „Dmuchawce, Latawce, Wiatr". Po koncercie będzie możliwość wspólnych zdjęć  z gwiazdą i odebrania autografu.

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka
rozwiń
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Baner_www_Ebilet_black.png
Zobacz koniecznie »