Inowrocławskie autobusy na kolejnych targach
Redakcja: Mariusz Ciechanowski
Dodany: 14.03.2019
grafika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po raz kolejny inowrocławskie autobusy są prezentowane, jako flagowe modele marki Volvo. Na Międzynarodowych Targach Transportu Publicznego w Nadarzynie, Warsaw Bus Expo 2019, na stoisku Volvo nasze autobusy cieszą się sporym zainteresowaniem.

 

Uczestnicy międzynarodowych targów mogą zobaczyć w barwach Inowrocławia zelektryfikowane autobusy miejskie marki Volvo: 7900 Electric, 7900 Electric Hybrid i 7900 Hybrid, a przy tej okazji poznać nowoczesną technologię zastosowaną w pojazdach i obejrzeć bogate wyposażenie.

 

- Prezentacja naszych autobusów na tego typu targach, to świetna promocja Inowrocławia. Branżowe portale zwracają uwagę, że wystawione przez Volvo pojazdy regularnie kursują w Inowrocławiu. To kolejny dowód na to, że jako miasto jesteśmy liderem elektromobilności – przyznaje prezydent Ryszard Brejza.

 

To czwarta edycja Międzynarodowych Targów Transportu Publicznego. Podczas Warsaw Bus Expo odbywają się premiery pojazdów i technologii, którym towarzyszą branżowe prelekcje. Wśród wystawców można znaleźć reprezentantów branży przewozowej, producentów autobusów, autokarów, operatorów czy przewoźników. Impreza potrwa do 15 marca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka
rozwiń
m7xpL.png
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Baner_www_Ebilet_black.png
Zobacz koniecznie »