Ten przystanek autobusowy w Inowrocławiu się wyróżnia
Redakcja: Mariusz Ciechanowski
Dodany: 19.07.2018
grafika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W mieście został „otwarty”, inny niż wszystkie przystanek MPK. Warto tam zajrzeć i obejrzeć wystawę prac dzieci o bezpieczeństwie.

Dziś (18.07) w Inowrocławiu przy ul. Wojska Polskiego, na jednym z przystanków autobusowych, prezes MPK Sp. z o.o. w Inowrocławiu Pan Mariusz Kuszel i Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu insp. Marcin Ratajczak, otworzyli wystawę prac dzieci nawiązującą do bezpieczeństwa.
Rozstrzygnięty w czerwcu, powiatowy konkurs plastyczny pt. Ekologicznie, przyjemnie i bezpiecznie, w miejskiej komunikacji może być bajecznie”, ma swój dalszy ciąg. Wówczas to organizatorem inicjatywy byli: Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu,  Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Inowrocławiu i Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu. Laureaci odebrali  nagrody, a najlepsze prace mają teraz swoje „dalsze życie”. Przedstawiciele inowrocławskiej Policji i MPK zadbali o to, by tak było.

Prace laureatów znalazły swoje miejsce z specjalnych gablotach wyeksponowanych właśnie na tym przystanku i to nie bez powodu. Każdy przechodzień, czy oczekujący na autobus, może obejrzeć je i zapoznać się z ich profilaktycznym przesłaniem dotyczącym bezpieczeństwa. Spotkanie było też okazją do tego, by mieszkańców, a zwłaszcza dzieci, obdarować upominkami. Asp. szt. Izabella Drobniecka i dwaj dzielnicowi asp. szt. Tomasz Żabierek i st. asp. Bartosz Góra, wręczyli im polfinki oraz odblaskowe taśmy, znaczki i edukacyjne książeczki.

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka
rozwiń
m7xpL.png
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Baner_www_Ebilet_black.png
Zobacz koniecznie »